











Signup for our newsletter to get notified about sales and new products. Add any text here or remove it.
€15.00Vat Included











| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 cm |
| Supports | PD 4.0 |
| Fast Charge | 30 Mins 60% charge |
| Compatible Model | quick charge for iphone 13 12 promax |
| Brand Name | FYUERO |
| Model Number | FYU-017 |
| Quality Certification | none |
| GaN | YES |
| Intelligent Charge | Yes |
| Power Source | A.C. Source |
| Hign-concerned Chemical | none |
| Max. Output Power | 130W |
| Applied Fast Charge Protocols | Huawei Quick Charge |
| Display screen | No |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CB |
| Output Interface | Type C |
| Type | Travel |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Phone Cases & Bags
Mobile Phone Accessories
Phone Cases & Bags
Phone Cases & Bags
Phone Cases & Bags
Phone Cases & Bags
Phone Cases & Bags
Phone Cases & Bags

U***r–
Its function vicono Garno, it is a charge. I recommend the next seller for the same product.
Customer–
nice
D***i–
The product is similar as the offer… It is robust and good quality, and the fast charging works very well…
P***e–
Used in motorcycle travel and fulfilled the battery information.
V***s–
Super
D***n–
Excellent seller, fast shipping, good prices. Thank you! Arrived perfectly! Exactly like in the description!
O***M–
How the photo seems good in the absence of testing
j***r–
very good 👌🏻
Customer–
Great device this car charger adapter… Shipped fast, packed secured, delivered undamaged.! Support super fast charging and fast charging at same time!! Thanks for all efforts you done! 😊 👍 ❤️ ✅ Recommendation for the seller and the store!!
Customer–
I like it to be for two cables and fast system although I would need to test it in the car. Arrived well and faster
Customer–
everything is working
Customer–
I arrive on time and in good condition!
Customer–
Very nice tool, good quality.
E***m–
It’s perfect
W***e–
charges well
m***r–
Everything is okay, thank you!
J***z–
Works very well and fast charge a 10👍🏼
G***O–
item arrived as described, everything seems ok. to be tested over time…
A***i–
it is also bright
J***o–
Everything very good, very satisfied.
2***r–
Great item that was delivered quickly
C***U–
Super fast
Т***ч–
Everything is fine. I received it, it works, everything is okay!
i***s–
Probably works, lazy to go try🤔I bought it for a second car, and I’ll get to it in a month, one and a half will melt, I probably got it too, not the price to worry about😜
s***a–
Excellent. It works perfectly. Maybe even too much. Super fast charging. The display that tells you the battery charge is nice. But I think I use it little or not at all. Such fast charging ruins the phone’s battery.
В***й–
Delivery 12 days in Ukrainian, I will show you to charge the gadget, I recommend it.
Z***r–
For charging 5 CV maximum. Delivery 3 tizhni.
s***r–
The Usb charger for car received and in good condition. Thanks you for fast delivery
B***s–
Very good
J***s–
It looks solid and of quality, I’m not sure if it’s fast charging but it’s most likely good, you can tell by its components. Afterwards, I will give my review on whether it is fast charging or not.
S***l–
Fact are tafe I do not regret anything
L***s–
Atkeliavo laiku ,veikia puikiao.
p***r–
works perfectly, gives beautiful light.