250W LED Car Charger 5 Ports Fast Charge PD QC3.0 USB C Car Phone Charger Type C Adapter in Car For iphone Samsung Huawei Xiaomi
€12.00–€14.00Price range: €12.00 through €14.00Vat Included
SKU:1005005298265588Categories:Car Chargers,Mobile Phone Accessories,Smartphones
| Weight | 13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 cm |
| Brand Name | vumpach |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Output Interface | 4 A Ports |
| Applied Fast Charge Protocols | Huawei Quick Charge |
| GaN | no |
| Max. Output Power | 120W |
| Type | Car Charger |
| Power Source | Car Lighter Slot |
| Quality Certification | FCC |
| Intelligent Charge | Yes |
| Display screen | Yes |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
31 reviews for250W LED Car Charger 5 Ports Fast Charge PD QC3.0 USB C Car Phone Charger Type C Adapter in Car For iphone Samsung Huawei Xiaomi
Add a reviewCancel reply
Related products
Sale!
Mobile Phone Accessories
Rated4.57out of 5
(21)Phone Cases & Bags
Rated4.93out of 5
(15)€14.00Vat IncludedPhone Cases & Bags
Rated4.95out of 5
(39)€14.00Vat IncludedSale!
Mobile Phone Accessories
Rated4.75out of 5
(44)€12.00–€14.00Price range: €12.00 through €14.00Vat IncludedPhone Cases & Bags
Rated4.91out of 5
(43)€14.00Vat IncludedPhone Cases & Bags
Rated4.81out of 5
(21)€10.00–€14.00Price range: €10.00 through €14.00Vat IncludedPhone Cases & Bags
Rated4.86out of 5
(36)€14.00Vat IncludedPhone Cases & Bags
Rated4.63out of 5
(8)€14.00Vat Included






























M***n–
It is so beautiful win plugged in. All I wish is that it had a Bluetooth feature for music and calls. It’s wonderful and works, though. Exactly as described. I received it promptly, and I would recommend it to anyone.
A***r–
Ok
Customer–
It’s not loading.
S***n–
Great product. I like how I can charge multiple devices at one time. More like 5 devices.
P***y–
Everything ok as described.
A***z–
perfect recommended9.
Customer–
Thank you very much.
С***ч–
really works. measures voltage in the network (from 11 to 14 volts). charges the smartphone quickly.
T***à–
Have not use yet. Hope it work
P***r–
Super fast shipping
Customer–
It will be very careful so that it does not break, it is excellent car charger, it looks good quality and it works if you put 2 cables at the same time! Recommended the seller and very good communication because my order was stranded and they solved everything, excellent package because despite being lost the order arrived in 12 days in Mexico
j***o–
It’s perfect, it has the super socket which is for fast charging and works wonderfully.
M***s–
Very well
C***n–
Bun. If he embodies Bine CA an incarcator si CABLU original.recomand
j***j–
Ok
Customer–
doing the work
M***a–
Nice charger supports car wireless holder
Customer–
It’s ok for the price
G***y–
Great item for charging
l***r–
as described
w***s–
Perfect
8***r–
I recommend it. It arrived in Ukraine in 10 days.
G***e–
it’s ok
Customer–
I am not disappointed, it works well.
F***z–
Exelent
P***a–
meets the description
A***d–
Great
R***y–
Product as advertised and works effectively. Excellent product.
N***r–
Good quality
b***r–
Works great 😊
b***r–
Not much to say, haven’t plugged it in yet. Hope it works.