




65W GaN USB Charger Fast Charging Quick Charger3.0 Travel Charger For iPhone 15 Samsung Xiaomi Mobile Phone Adapter EU US Plug
€14.00Vat Included
SKU:1005007257369896Categories:Mobile Phone Accessories,Mobile Phone Chargers,Smartphones





| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 cm |
| Brand Name | Maerknon |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Output Interface | 2 C Ports |
| Applied Fast Charge Protocols | other |
| GaN | YES |
| Max. Output Power | 65W |
| Type | Travel |
| Power Source | A.C. Source |
| Model Number | 65W GaN Charger |
| Quality Certification | UL |
| Choice | yes |
28 reviews for65W GaN USB Charger Fast Charging Quick Charger3.0 Travel Charger For iPhone 15 Samsung Xiaomi Mobile Phone Adapter EU US Plug
Add a reviewCancel reply
Related products
Phone Cases & Bags
Rated4.88out of 5
(42)€14.00Vat IncludedSale!
Mobile Phone Accessories
Rated4.98out of 5
(46)€12.00–€14.00Price range: €12.00 through €14.00Vat IncludedPhone Cases & Bags
Rated4.8out of 5
(15)€14.00Vat IncludedPhone Cases & Bags
Rated4.93out of 5
(15)€14.00Vat IncludedPhone Cases & Bags
Rated5out of 5
(24)€14.00Vat IncludedPhone Cases & Bags
Rated4.92out of 5
(13)€14.00Vat IncludedPhone Cases & Bags
Rated4.93out of 5
(43)€14.00Vat IncludedSale!
Mobile Phone Accessories
Rated4.57out of 5
(21)€14.00Vat Included





























Z***p–
Good quality
M***k–
100% recommend for purchase. Inexpensive, high quality, aesthetically beautiful and comfortable. No problems with the store and delivery.
F***D–
Well received but not in accordance with the European socket I need one adapter it serves me nothing
4***r–
Excellent
m***g–
Looks european lol
b***u–
It’s not as fast charging as it promises but it works well
H***s–
Good product
f***a–
Good charge, there was a shvidko in three days of service! Seller recommend!
H***E–
compact and good quality.
Customer–
Good condition
T***T–
Well received, thanks to the seller Ok quick charge test for my Xiaomi 12 tablet Thank you
J***z–
Received in perfect condition, thank you. Of quality, I will test them.
G***o–
Fast and convenient charge for various revenue
A***a–
Fast charger i love it
i***z–
Everything is okay
L***e–
Great
Customer–
Very good product
Customer–
Perfect working
T***r–
The product appears to be good, I need to test it to see how well it works and how long it lasts. The order arrived quickly, after trying it well I would buy more products from this seller.
Customer–
Thank you. I advise everyone to deal with the seller.
U***r–
I like it
T***r–
This product is as described on the 100%! I am satisfied with the purchase! I advise all this seller and his product. Delivery is fast and tracked all the way. My rating is 5!
b***r–
Works well and helps with the new usb-c cords
a***r–
Its not 65 wat its more like 35
Customer–
Perfect.
R***o–
True to the image. recommended
D***a–
Works great
D***r–
Excellent charger