








BoyKeep 3MP 2.4GHz WiFi Outdoor Home Security IP Camera Automatic Tracking Smart CCTV 24/7 Video Recording Surveillance Camera
€95.00Original price was: €95.00.€41.00Current price is: €41.00.Vat Included
SKU:1005007039998686Category:Video Surveillance









| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 cm |
| Brand Name | BoyKeep |
| Origin | Mainland China |
| High Definition | 3.0 Megapixels |
| Hign-concerned Chemical | none |
| Supported Operating Systems | Windows 10 |
| Lens (mm) | 4mm |
| Style | Bullet Camera |
| Connectivity | 2.4G |
| Installation | Wall Mounted |
| Scene | Indoor and outdoor |
| Color Night Vision | YES |
| Megapixels | 3MP |
| Color | WHITE |
| Power Mode | Mains Electricity |
| Model Number | K20 |
| AI Functions | Motion Detection |
| Audio Output | Two Way Audio |
| Power Consumption(W) | 5W |
| Sensor | CMOS |
| Shell Material | Plastic |
| Viewing Angle | 360° |
| Rechargeable Battery | none |
2 reviews forBoyKeep 3MP 2.4GHz WiFi Outdoor Home Security IP Camera Automatic Tracking Smart CCTV 24/7 Video Recording Surveillance Camera
Add a reviewCancel reply
Related products
Sale!
Video Surveillance
Rated5out of 5
(3)Sale!
Video Surveillance
Rated4.91out of 5
(32)€35.00–€62.00Price range: €35.00 through €62.00Vat IncludedSale!
Video Surveillance
Rated4.92out of 5
(39)€51.00–€88.00Price range: €51.00 through €88.00Vat IncludedSale!
Video Surveillance
Rated5out of 5
(15)€74.00–€124.00Price range: €74.00 through €124.00Vat IncludedSale!
Video Surveillance
Rated4.86out of 5
(14)€95.00–€130.00Price range: €95.00 through €130.00Vat IncludedSale!
Video Surveillance
Rated4.89out of 5
(35)€39.00–€49.00Price range: €39.00 through €49.00Vat IncludedSale!
Video Surveillance
Rated4.83out of 5
(35)€50.00–€65.00Price range: €50.00 through €65.00Vat IncludedSale!
Video Surveillance
Rated4.88out of 5
(8)€82.00–€129.00Price range: €82.00 through €129.00Vat Included































r***i–
High-quality image, very sensitive; when the wind blows, it triggers an alert.
o***n–
Uncomplicated installation works immediately