





Signup for our newsletter to get notified about sales and new products. Add any text here or remove it.
€42.00–€43.00Price range: €42.00 through €43.00Vat Included





| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 cm |
| Brand Name | TEUCER |
| Model Number | M120 HALO |
| Fan Speed | 650 – 1500 |
| Fan Size | 120mm |
| Used For | Radiator |
| Voltage | 12V |
| Power Interface | 3pin/4pin |
| Blade Quantity | 7 |
| Certification | RoHS |
| Origin | Mainland China |
| Package | Yes |
| Choice | yes |
Cpu cooler
Jonsbo CR1200 CPU Cooler 2 Heat Pipe Tower RGB Colorful Light Effect 9cm Fan For LGA115X 775 AM4

a***n–
all ok
A***s–
Great fan product very top of line 100%
R***g–
great item and shipping very fast
A***n–
Original
E***a–
Very good product, it comes with its screws, it feels very good quality in terms of construction, just need to connect them
T***o–
Excellent fans, with very good light effect!!
L***s–
This is the first version and I didn’t pay attention, I wanted to buy the same as the cooler one, but it’s still nice.
Customer–
Item as described and delivered quickly A++ Seller!! :o)
t***s–
top
C***s–
They work very well and manage the air intake very well.
C***z–
amazing all good
n***s–
Arrived in less than ten days are very beautiful and safe cool the temperature of the Walter cooler .. Are super silent!! Congratulations to the seller🙅🏿♂️
J***z–
100 percent original
C***g–
I really liked it, I still can’t turn them on because I’m putting my pc together in parts, but it looks great, I like them very much👍🏻👍🏻
E***a–
Quite satisfied. The material looks robust and of good quality. They are very quiet and so far they work well.
C***a–
I loved them, very good price and I got there earlier than I expected