
















Signup for our newsletter to get notified about sales and new products. Add any text here or remove it.
€83.00Original price was: €83.00.€31.00Current price is: €31.00.Vat Included
















| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 cm |
| Brand Name | ID-COOLING |
| Model Number | NO-12015-XT ARGB |
| Fan Speed | 500 – 2000 |
| Fan Size | 120mm |
| Used For | Radiator |
| Voltage | 12V |
| Power Interface | 5v-3pin ARGB |
| Blade Quantity | 9 |
| Origin | Mainland China |
| Air Volume | 54.6 |
| Package | Yes |
| Fan Life | 100000 hrs |
| Bearing | Fluid Bearing |
| Choice | yes |
Motherboard Intel

r***r–
Functional product and as per the announcement. Easy to install and appears to have good quality.