


















Signup for our newsletter to get notified about sales and new products. Add any text here or remove it.
€11.00–€38.00Price range: €11.00 through €38.00Vat Included


















| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 cm |
| Brand Name | HTDTMTI |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Pieces Included | 40 in 1 |
| Material | S2 Alloy Steel |
| With Magnetic | No |
| Model Number | 40 |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Tech Accessories
Tech Accessories
Tech Accessories
Tech Accessories
Tech Accessories
Tech Accessories
Tech Accessories
Tech Accessories

Reviews
There are no reviews yet.