











NNBILI 120W USB Type C To USB C Cable For iPhone 15 Pro Max PD Fast Charge Data Cord For Samsung Xiaomi 14 Oneplus 12 POCO OPPO
€40.00Original price was: €40.00.€14.00Current price is: €14.00.Vat Included
SKU:1005007143209652Categories:Mobile Phone Accessories,Mobile Phone Cables,Smartphones












| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 cm |
| Brand Name | NNBILI |
| Maximum Current | 6A |
| Connector A | TYPE-C |
| Connector B | TYPE-C |
| Origin | Mainland China |
| Has Retail Package | Yes |
| Features | Fast Charge Cable |
| Choice | yes |
14 reviews forNNBILI 120W USB Type C To USB C Cable For iPhone 15 Pro Max PD Fast Charge Data Cord For Samsung Xiaomi 14 Oneplus 12 POCO OPPO
Add a reviewCancel reply
Related products
Phone Cases & Bags
Rated4.92out of 5
(26)€14.00Vat IncludedPhone Cases & Bags
Rated4.84out of 5
(31)€14.00Vat IncludedPhone Cases & Bags
Rated4.88out of 5
(42)€14.00Vat IncludedPhone Cases & Bags
Rated4.81out of 5
(21)€10.00–€14.00Price range: €10.00 through €14.00Vat IncludedPhone Cases & Bags
Rated4.91out of 5
(35)€14.00Vat IncludedPhone Cases & Bags
Rated4.83out of 5
(6)€10.00–€13.00Price range: €10.00 through €13.00Vat IncludedPhone Cases & Bags
Rated4.95out of 5
(39)€14.00Vat IncludedPhone Cases & Bags
Rated5out of 5
(6)€10.00–€14.00Price range: €10.00 through €14.00Vat Included































A***o–
Fast charging 👍🏼
j***o–
good
A***s–
as described, cool cords
G***a–
Excellent cable. Great quality.
Customer–
It’s not bad.
J***a–
Ok
a***r–
everything is fine, the product is wonderful!!! I recommend it.
Customer–
As described.
Customer–
Fast shipping, works perfectly, fast charging
Customer–
Magnificent cable, super fast charging.
G***a–
Good product
Customer–
It is as described in the photo and has fast charging.
G***o–
excellent cable
Customer–
In my experience, it seems better than Toki. However, the default option is set to 60W, so please select 100W, check the price, and proceed with payment.