













NNBILI USB-C Fast Charger Cable For Apple iPhone 15 Pro Max 15 Pro 15 Puls PD 60W USB-C Weaving Charging Data Line
€28.00Original price was: €28.00.€14.00Current price is: €14.00.Vat Included
SKU:1005007258431735Categories:Mobile Phone Accessories,Mobile Phone Cables,Smartphones














| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 cm |
| Brand Name | NNBILI |
| Maximum Current | 5A |
| Connector A | TYPE-C |
| Connector B | TYPE-C |
| Origin | Mainland China |
| Has Retail Package | Yes |
| Certification | CE |
| Features | Fast Charge Cable |
| Choice | yes |
Be the first to review “NNBILI USB-C Fast Charger Cable For Apple iPhone 15 Pro Max 15 Pro 15 Puls PD 60W USB-C Weaving Charging Data Line”Cancel reply
Related products
Phone Cases & Bags
Rated5out of 5
(6)€10.00–€14.00Price range: €10.00 through €14.00Vat IncludedPhone Cases & Bags
Rated5out of 5
(9)€14.00Vat IncludedPhone Cases & Bags
Rated4.83out of 5
(6)€10.00–€12.00Price range: €10.00 through €12.00Vat IncludedPhone Cases & Bags
Rated4.92out of 5
(26)€14.00Vat IncludedSale!
Phone Cases & Bags
Rated4.88out of 5
(48)€14.00Vat IncludedPhone Cases & Bags
Rated4.81out of 5
(21)€10.00–€14.00Price range: €10.00 through €14.00Vat IncludedPhone Cases & Bags
Rated5out of 5
(17)€14.00Vat IncludedPhone Cases & Bags
Rated4.92out of 5
(13)€14.00Vat Included































Reviews
There are no reviews yet.