








NNBILI USB Type C Extended 5-Meter USB C 6A Super- Charging Cable Suitable For Huawei,Xiaomi,Vivo,OnePlus Phone Data Cable
€10.00–€15.00Price range: €10.00 through €15.00Vat Included
SKU:1005007162755961Categories:Mobile Phone Accessories,Mobile Phone Cables,Smartphones









| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 cm |
| Brand Name | NNBILI |
| Maximum Current | 6A |
| Connector A | USB A |
| Connector B | TYPE-C |
| Origin | Mainland China |
| Has Retail Package | Yes |
| Features | Fast Charge Cable |
| Choice | yes |
Be the first to review “NNBILI USB Type C Extended 5-Meter USB C 6A Super- Charging Cable Suitable For Huawei,Xiaomi,Vivo,OnePlus Phone Data Cable”Cancel reply
Related products
Phone Cases & Bags
Rated5out of 5
(21)€14.00Vat IncludedPhone Cases & Bags
Rated4.67out of 5
(3)€14.00Vat IncludedPhone Cases & Bags
Rated4.91out of 5
(43)€14.00Vat IncludedSale!
Phone Cases & Bags
Rated4.81out of 5
(21)€10.00–€14.00Price range: €10.00 through €14.00Vat IncludedPhone Cases & Bags
Rated4.8out of 5
(15)€14.00Vat IncludedSale!
Mobile Phone Accessories
Rated4.75out of 5
(44)€12.00–€14.00Price range: €12.00 through €14.00Vat IncludedPhone Cases & Bags
Rated5out of 5
(16)€10.00–€14.00Price range: €10.00 through €14.00Vat IncludedPhone Cases & Bags
Rated4.84out of 5
(31)€14.00Vat Included






























Reviews
There are no reviews yet.