












NNBILI USB Type C to USB C Cable 100W PD 3.0 Quick Charge 4.0 Fast Charging Type C to Type C Cable for Macbook Samsung Xiaomi
€14.00Vat Included
SKU:1005007517949686Categories:Mobile Phone Accessories,Mobile Phone Cables,Smartphones













| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 cm |
| Brand Name | NNBILI |
| Maximum Current | 6A |
| Connector A | TYPE-C |
| Connector B | TYPE-C |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Has Retail Package | Yes |
| Certification | RoHS |
| Features | Fast Charge Cable |
| Choice | yes |
4 reviews forNNBILI USB Type C to USB C Cable 100W PD 3.0 Quick Charge 4.0 Fast Charging Type C to Type C Cable for Macbook Samsung Xiaomi
Add a reviewCancel reply
Related products
Phone Cases & Bags
Rated4.95out of 5
(39)€14.00Vat IncludedPhone Cases & Bags
Rated4.89out of 5
(36)€14.00Vat IncludedPhone Cases & Bags
Rated4.8out of 5
(10)€14.00Vat IncludedPhone Cases & Bags
Rated4.92out of 5
(26)€14.00Vat IncludedSale!
Mobile Phone Accessories
Rated4.98out of 5
(46)€12.00–€14.00Price range: €12.00 through €14.00Vat IncludedPhone Cases & Bags
Rated4.93out of 5
(43)€14.00Vat IncludedPhone Cases & Bags
Rated5out of 5
(21)€14.00Vat IncludedPhone Cases & Bags
Rated4.91out of 5
(43)€14.00Vat Included





























J***t–
Excellent charging cable. There is no doubt that the cable is able to fully utilize the power available from the power block. The items shipped seemed very slow in coming, but both were very good quality.
S***i–
Does what it must
j***r–
Correct
H***k–
Good product