









Signup for our newsletter to get notified about sales and new products. Add any text here or remove it.









| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 cm |
| Connector B | Mini USB |
| Brand Name | jiansu |
| Connector A | TYPE-C |
| Has Retail Package | Yes |
| Hign-concerned Chemical | none |
| Features | Fast Charge Cable |
| Maximum Current | 6A |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Phone Cases & Bags
Phone Cases & Bags
Mobile Phone Accessories
Phone Cases & Bags
Phone Cases & Bags
Mobile Phone Accessories
Phone Cases & Bags
Phone Cases & Bags

32 reviews forOriginal For Xiaomi 120W USB Type C Cable Tipo 6A 67W Turbo Fast Charging Mi 14 13 Ultra 13T Pro 12S Redmi Note 13 K70 Poco X6
There are no reviews yet.