






























Signup for our newsletter to get notified about sales and new products. Add any text here or remove it.
€10.00–€81.00Price range: €10.00 through €81.00Vat Included






























| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 cm |
| Feature 1 | Lan Cable |
| Feature 2 | RJ45 cable |
| Feature 3 | Ethernet cable |
| Feature 4 | Network cable |
| Feature 5 | Internet cable |
| Transmission | 40Gbps |
| Feature 6 | network cable rj45 |
| Feature 7 | cat8 ethernet |
| Feature 8 | ethernet cabl lan |
| length | 0.5m 1m 1.5m 2m 3m 5m 8m 10m 15m 20m |
| Brand Name | Vention |
| Cable Type | Cat7 |
| Model Number | IKA ICD ICA IBE |
| Package | Yes |
| Shielding | Yes |
| Origin | Mainland China |
| Certification | RoHS |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |

M***i–
cables working fine
D***s–
ok
s***a–
OK, It is a very good quality item.
Customer–
Perfect
Customer–
Very well
r***r–
Fast delivery cables are functional I recommend this seller
E***r–
Perfect
P***r–
Not yet tested, but looks good.
S***s–
Very good quality UTP cable, very fast shipping and good packaging. Woud order again. Recommended store.
x***r–
bom
w***o–
Excellent cable. I recommend
M***z–
Everything correct, LOK +++
Customer–
Very good quality
Customer–
Perfect. Fast delivery, very good quality. I recommend.
F***s–
good
L***a–
Sensational cable, very good indeed, I am very satisfied!
r***r–
Everything OK
Customer–
Everything is okay, working without issues, cable looks of good quality.
V***V–
For its price, it’s a good cable. Fast shipping and delivery! Thanks to the seller!